Benefity

/ Benefity

 1. Okamžitá dostupnosŤ

  Vozidlo pristavíme do 2. pracovného dňa. Vždy nájdeme riešenie, ktoré bude čo najlepšie zodpovedať Vašim požiadavkám. Vyberte si Vaše vozidlo tu.

 2. používate tak dlho, ako potrebujete

  Vozidlo Vám zapožičiame na tak dlho, ako potrebujete. Pokojne od jedného dňa, až po niekoľko rokov. Navyše je náš produkt veľmi flexibilný. Nevadí, ak si vozidlo najprv vezmete napr. na 6 mesiacov, ale po 3 mesiacoch ho vrátite.

 3. Kompletné služby v cene

  Postaráme sa o všetko, čo je nutné k prevádzke vozidla. Súčasťou mesačného nájomného sú služby ako kompletné poistenie (vrátane skiel a sedadla vodiča), servis, sezónne pneumatiky, cestná asistencia, atď. Navyše, vďaka celorepublikovej sieti našich partnerov môžete napríklad servis absolvovať kdekoľvek na území SR.

 4. Jednoduchá Zmluva

  Dali sme si záležať na tom, aby bola naša zmluva zrozumiteľná aj tomu, kto nemá právnické vzdelanie.

 5. Zvýhodnenie dlhodobých zápožičiek

  Ako to už býva – keď ste verným klientom, obchodník sa Vám odmení výhodnejšou ponukou. Preto, ak sa rozhodnete pre dlhšiu zápožičku než na 1 mesiac, ponúkneme Vám zvýhodnené mesačné nájomné. Rezervujte si svoje vozidlo tu.

 6. Komfort a bezpečie

  Nové, poprípade mierne zánovné vozidlá s minimálnym nájazdom zaisťujú Vám a Vašim blízkym či spolucestujúcim bezpečnosť vďaka svojmu nízkemu opotrebovaniu a najnovším bezpečnostným prvkom. Ďalším príkladom toho, ako dbáme o bezpečnosť našich klientov je to, že všetky naše vozidlá sú vybavené štyrmi bezpečnostnými vestami.

 7. Individuálny prístup

  Sme tu od toho, aby sme podporili Vaše podnikanie. Naša široká ponuka vozidiel umožňuje pristavenie podľa vašich potrieb. Potrebujete individuálne riešenie mobility? Neváhajte sa na nás obrátiť!

Dopytový formulár

Poďme spolu vybrať riešenie Vašej mobility

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám písať? Jednoducho nám zavolajte...+421 902 927 999