Faq

/ Faq

Prečo BusinessRent?

Kapacitne sa radíme k najväčším autopožičovniam na trhu. Garantujeme Vám, že pre Vás kedykoľvek nájdeme vhodné riešenie mobility. Nie je pre nás problém pokryť aj dopyt na väčšie jednorázové objemy vozidiel.

Všetky vozidlá pravidelne obmieňame tak, aby kilometrový nájazd nepresiahol 40 000 km a staré maximálne 12 mesiacov.

ako vozidlá servisujete?

Vďaka širokej sieti servisných partnerov po celom území SR aj v zahraničí vieme zaistiť servis zapožičaného vozidla takmer kdekoľvek. Pravidelné opravy v prípade ďalších zápožičiek potom zorganizujeme čo možno najbližšie Vášmu bydlisku či pôsobisku. Zároveň zaistíme aj jeho dopravu do servisu a späť a to všetko ako štandardnú súčásť služby.

aké vozidlá máte k dispozícii?

V našej flotile nájdete nielen modely značky Škoda. Disponujeme taktiež vozidlami značky Hyundai, Peugeot či luxusné vozidlá Mercedes. Pozrite sa do sekcie vozový park.

Na akú dobu vozidlá požičiavate?

Vozidlo Vám vieme zapožičať od 1 dňa až po niekoľko rokov. Záleží len na tom, na ako dlho vozidlo potrebujete. Našou kľúčovou výhodou je to, že Vám poskytneme flexibilitu. Neviete, na ako dlho budete vozidlo potrebovať? Nevadí – zápožičku môžete kedykoľvek bez sankcií ukončiť, alebo preĺžiť. Jediné, na čo má vplyv dĺžka zápožičky je výška denného nájomného.

akú majú vozidlá v autopožičovni výbavu?

Vozidlá vyberáme tak, aby pôsobila reprezentatívne. Minimálnou výbavou je preto obvykle stredný stupeň výbavy, ale väčšina vozidiel je skôr vo vyšších stupňoch výbavy (napr. Style). Všetky vozidlá majú integrovanú hands-free sadu, metalickú farbu, alu-kola, klimatizáciou a väčšina má aj zadné parkovacie senzory. Vyššie kategórie vozidel sú dostupné aj v prevedení s automatickou prevodovkou či so vstavanou GPS navigáciou.

Kedy môžete vozidlo pristaviť?

V prípade požiadavky v dopoludňajších hodinách vieme vozidlo dodať ten istý deň dopoludnia v Bratislave a Košiciach. Všetko ostatné do druhého dňa.

Koľko ma bude stáť pristavenie vozidla?

Pristavenie vozidla v Bratislave a Košiciach je zadarmo v pracovnom čase. V ostatných prípadoch je použitá sadzba 0,37€ bez DPH za kilometer. Táto sadzba platí ako pre pristavenie, tak pre vyzdvihnutie vozidla. 

Napríklad pristavenie do Trenčína:

130 km *  0,33 € = 49,20 € za pristavenie

130 km * 0,33 € = 49,20 € za vyzdvihnutie

Koľko kilometrov môžem najazdiť, je nejaký limit?

V cene je zahrnutých 3 000 km mesačne. Tj. 100 km denne. Iné nájazdy na individuálnej dohode pri cenovej ponuke. 

Vzor: pri zápožičke na 5 dní je zahrnutých 500 km (3 000/30*5).

Nejedná sa o limit. Jedná sa o zaplatený kilometrový rámec v cene prenájmu.

Pri prekročení kilometrového rámca Vám bude za každý kilometer nad zaplatený rámec účtovaná cena 0,15€ - 0,4€ bez DPH v závislosti od kategórie vozidla.

aké služby sú v nájomnom zahrnuté?

  • Cestná asistencia 24/7
  • Povinné ručenie
  • Havarijné poistenie so spoluúčasťou 5%, minimálne 200 €
  • Pripoistenie miesta vodiča a čelného okna
  • Cestná a rádio daň
  • Servis vozidla
  • Pneumatiky vrátane ich výmeny a uskladnenia
  • Diaľničná známka

Koľko budem platiť?

Cenu prenájmu konkrétneho vozidla nájdete v prehľade vozidiel tu. Cena sa odvíja od zvolenej kategórie vozidla, jeho špecifikácie (napr. automatické prevodovky) a taktiež dĺžky zápožičky.

Dopytový formulár

Poďme spolu vybrať riešenie Vašej mobility

Za účelom vybavenia Vašej požiadavky spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, email a akékoľvek ďalšie osobné údaje, ktoré nám poskytnete. Pre viac informácií o spracúvaní osobných údajov kliknite sem

Nemáte chuť nám písať? Jednoducho nám zavolajte...+421 902 927 999